The Platform

El hoyo
720p
Hata Bildir ×
Bu filmi şimdilik sadece indirip izleyebilirsiniz.
Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
The Platform
345 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 7.0
İzleyiciyi distopik bir geleceğe götüren The Platform, her katta bir hücrenin, her hücrede iki kişinin olduğu dikey bir hapishanede geçiyor. Her gün sadece iki dakika bu dikey hapishanenin en üst katından aşağı yiyecek gönderiliyor. Üst kattakiler yiyecekleri ele geçirmek için zamana karşı yarışırken, en alt kattakiler açlık içinde her geçen gün biraz daha vahşi, biraz daha radikal hâle geliyor. Filmde üst kattakilerin alttakilere göre daha iyi beslendiği bu hapishanedeki bir mahkûmun, herkese yeterince yemek ulaşması için sistemde değişiklik yapmaya başlamasıyla yaşanan olayları konu alıyor.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 5 Yorum
 • Serdar KaragülleKayıtlı Üye

  Netflix’imin deneme süresi haliyle bitti ve bildiğiniz gibi Türkiyedeki birçok kişi bunu suistimal ettiği için (ben dahil) adamlar deneme süresini Türkiye üzerinde kullanımını kapattı. Açıkçası para da vermek istemiyorum 😀 Bu yüzden aklıma günlerdir sitenizden film izlediğim geldi. Bi girip kontrol edeyim derken birden The Platform’u sitenizde görünce effffsanee sevindim o yüzden çokk teşekkür ederim, arkadaşımla beraber karantinada izlicez 😀 Aynı anda başlatmak için reklamsız kaliteli bir yer arıyorduk 🙂 Tekrardan teşekkür ederim.
  1  0
 • oyunchiMisafir

  gerçekten insanların bencilliği ve hırsını konu almış izlenmesi gereken bir film. aynı zamanda merhamet duygusunun önemini de kavrıyorsunuz. Aslında az kişi olmanız bazı sorunların üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. İki adam bütün katları dolaşıp mesajlarını vermek için direndirler. Gerçekten admine bu güzel filmi eklediği için teşekkür ediyorum.
  1  0
 • okanMisafir

  insanların adaletli olmaslı gerektiğini anlatan herkes yeteri kadar beslenirse hiç kimsenin aç kalmıycağını anlatan mükemmel bir baş yapıt.
  1  0
Günün Filmi
Son Yorumlar
filmizlematik, 3 ay önce
Rica ederim. İyi seyirler...
filmizlematik, 3 ay önce
Rica ederiz :)
Sertaç, 4 ay önce
Amerikalıların yapmış olduğu ve bütün dünyanın izlediği güzel bir film. Batman filminin karakteri oldukça akıllı ve kurnaz biri. Batman kılığından çıktıktan sonra neden salak rolünü oynuyor onuda anlamış değilim.
Okan, 4 ay önce
Filme başlamadn çok merak ettiğim ve sağda solda gördüğüm bir film olduğunu söylemek istiyorum izledikten sonra da yorumlarımı tekrar aktarırım
Nihat, 4 ay önce
Yüzüklerin efendisi filmi ilk çıktığında sinema da yer bulamamıştık. İlk seansta yani sabahın köründe ancak yer bulabilmiştik. Çok iyi gerçekten yüksek paralar harcanmış belli.